Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Hledají se lidé, kteří měli s nakaženým mužem bližší styk

14. 03 2012 | Sedmadvacetiletý Milan Žiga se na konci února letošního roku dopustil znásilnění muže, kdy byl za toto jednání obviněn a umístěn do vazební věznice. Při jednom z výslechů se doznal k tomu, že měl v minimálně pěti případech nechráněný pohlavní styk.

Toho se dopustil, i přestože věděl, že je nakažen velmi závažným přenosným onemocněním, které může způsobit jiným osobám i smrt. Jelikož je muž uživatelem drog, mohlo dojít k přenosu i jiným způsobem, například jehlou. Z tohoto důvodu je muž podezřelý trestného činu Šíření nakažlivé lidské nemoci. V případě prokázání viny, mu pak hrozí trest odnětí svobody v délce až tři léta.

V minulosti byl již osmkrát soudem trestán, z toho v šesti případech k trestu odnětí svobody. Jako mladiství se dopustil znásilnění a v dalších letech opakovaně krádeží a loupeže.

Policisté nyní prosí všechny ženy a muže, kteří měli s tímto mužem bližší styk, ať okamžitě volají na linku 158. Svým jednáním mohl nakazit další osoby a ty se nyní stávají také přenašeči velmi závažných chorob (žloutenka, syfilis, kapavka).

Foto muže na www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO