Kolekce Eastpak Natural LAB v přírodní kůži

Eastpak Natural LAB je nová kolekce vyrobená ze 100% přírodní kůže ošetřené rostlinnými látkami, místo chemie. Kolekce je velmi ženská, přesto robustní a odolná. Díky speciální úpravě jsou materiály jemné na dotek a s věkem získávají speciální patinu a více pružnosti. Kolekce nabízí dvě provedení – batoh Padded Pakr a pouzdro Pade.  

Kožený batoh Padded Pakr Veggie Leather je tradičního vzhledu v přírodní béžové barvě. Klasické provedení vlajkového batohu disponuje malou přední kapsou na drobnosti se speciálním páskovým zavíráním a hlavní přihrádkou na zip s prostorem pro bezpečné uložení laptopu i organizérem na uspořádání menších věcí. Batoh má polstrovaná záda a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. Vnitřní prostor batohu je 24 litrů.

Elegantní kožené pouzdro Pade Veggie Leather v přírodní béžové barvě je inspirované přední částí batohu Padded Pakr. Nabízí bezpečné uložení tabletu nebo dokumentů případně dalších drobností. Lze jej nosit také jako psaníčko. Má netradiční provedení zapínání na pásek. Disponuje objemem 5 litrů a rozměry 24 x 35 x 2 cm.

Kolekce bude k dostání od prosince 2017.