Právě se nacházíte:

KUCHYŇSKÁ VÁHA SKS 700

Období masopustu začalo. Nejen na vsích a ve venkovských sálech, ale i v mnohých kuchyních je patrný masopust. Alespoň náznakem se některé kuchařky a kuchaři přibližují tradicím. Třeba nejznámějším a nejčastěji připravovaným pokrmem, kterým potěšíme nejen každé dítě – domácí kobližky nebo šišky.  

Znáte recept?

500 g hladké mouky
250 ml vlažného mléka
sůl
30 g droždí
50 g cukru
50 g másla
5 žloutků
2 lžíce rumu
Těsto je doporučeno nechat kynout cca 2 hodiny. Pak z něj vykrájet kolečka, poklást marmeládou a druhým kolečkem přiklopit a dobře spojit. Pak je nejlepší kobližky smažit na sádle. Pak budou mít chuť jako od babičky.

Proto, aby výsledek byl opravdu skvostný, nadýchaný, je nutné dodat kvalitní suroviny, a to v přesných dávkách. K tomu je třeba mít k dispozici kvalitní kuchyňskou váhu. SENCOR nabízí ultratenkou kuchyňskou váhu SKS 700 z tvrzeného bezpečnostního skla, s velkým LCD displejem a váživostí do 10 kg. Váha díky 4 senzorům reaguje velice přesně s rozlišovací citlivostí 1 g. Při vážení je možné nulování hmotnosti nádoby (tára) a pro snadnou obsluhu slouží 2 velká samostatná tlačítka. Další funkcí na váze je i ukazatel hodin.

Kuchyňská váha Sencor SKS 700 je dostupná ve dvou designech za 599 Kč.