Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kurz a školička štěňátek

12. 12 2011 | Majitel psa, který stoprocentně ovládá jeho i celou rodinu a chce předcházet konfliktům, by měl poskytnout psovi určité minimum výchovy. Ta zahrnuje alespoň přivolání, usednutí na povel, chůzi u nohy či přerušení nežádoucí činnosti – např. skákání na lidi, pronásledování sportujících lidí, nebo aktivní zapojování do dětských her.

Pod heslem „Není důležité, že pes leží na sedačce, pokud jste mu to dovolili, důležité je, že poslechne, když z ní má odejít.“ je pořádán kurz a školička štěňátek. Účelem kurzu a školičky štěňátek je naučit majitele zacházet se svým psem a najít správný přístup ke svému psa. "Nesnažíme se naučit psa cvičit, ale poslouchat". Tohoto cíle lze dosáhnout soustavou vybraných cviků, ale prioritou je, aby pes byl ochoten uznávat svého cvičitele jako svého vůdce a takto ho respektovat.
 
Kurzu se mohou zúčastnit psi všech plemen, velikostí a barev, s průkazem původu i bez něj, čistokrevní i kříženci. Jsou rozděleny na dvě kategorie, štěňátka cca 3 – 5 měsíců věku a základní výcvik cca 5 a více měsíců.
 
V katogorii Štěňátka se jedná o přípravu štěňátek na bezproblémové zařazení do lidské společnosti. V rámci kurzu proběhne socializace; veterinární poradna; pozitivní motivace; atd. Kurz Základní výcvik obsahuje v ZKO 10 lekcí a cvičí se 2x týdně. Pro účast v kurzu je nutné základní povinné očkování psa a schopnost psovoda fyzicky svého psa zvládnout.
 
Bližší informace o ZKO 246 Praha 4 – Jižní Město www.zko246.cz .
 

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO