Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Léto mezi stromy

3. 06 2011 | Městská část Praha 11 ve spolupráci s o.s. MEZI STROMY připravila pro jihoměstské děti od 3 do 6 let akci s názvem Léto mezi stromy. Jedná se o jednodenní prožitkové programy (obdoba již tradičních jednodenních příměstských táborů). Rodiče mohou své děti přihlásit podle svého uvážení na týden, pár dní nebo i jen na jeden den, kdy si potřebují něco zařídit.

Akce bude probíhat v Milíčovském lese v červenci a v srpnu od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. Rodiče si mohou samozřejmě vyzvednout své děti už po obědě. Bude záležet pouze na jejich rozhodnutí. Děti budou mít zázemí v dřevěném srubu Gizela. Ten bude možné využít i při nepřízni počasí.

Kromě každodenního pobytu v přírodě se budou děti věnovat tvořivé práci, při které budou maximálně využity dostupné přírodní materiály. Práce s dětmi bude přizpůsobena aktuálnímu počasí. Zpěv, hudba a nejrůznější pohybové aktivity budou součástí každodenního programu.

Skupina max. 15 dětí bude vždy doprovázena 1 pedagogem a 1 asistentem. Pedagog (asistent) při práci s dětmi bude využívat komunikačních dovedností, vedoucích k budování vzájemného respektu a partnerství (využití metody „Respektovat a být respektován“). Využitím uvedené metody dochází u dětí k posilování samostatnosti, zodpovědnosti a sebedůvěry.

Program je určen zejména pro děti s pobytem na území MČ Praha 11, a jako takový, je finančně podporován MČ Praha 11. Výše příspěvku MČ je 100,- Kč/dítě/den. Rodiče hradí 200,- Kč/dítě/den.

Na zájemnce s pobytem mimo území MČ Praha 11 se příspěvek nevztahuje, proto je nutné uhradit celou částku, tj 300,- Kč/dítě/den.

Podrobné informace včetně přihlášky a provozního řádu jsou na: www.MEZI-STROMY.cz.

Uzávěrka přihlášek na červenec je do 20. června 2011.
Uzávěrka přihlášek na srpen je do 20. července 2011.
Kontakt: lmk@mezi-stromy.cz, tel.: 604 570 080, 737 130 955

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO