Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nechte se zlákat nevšedním interiérem Magické zahrady

27. 05 2010 | Restaurant & café Magická zahrada je příjemným, netradičním a neobvyklým překvapením v lokalitě jinak poměrně chudé pro podobné gurmánské třešínky. Nachází se v prvorepublikovém domě v Praze 4 v Michli na Nuselské ulici a na první pohled zaujme unikátním architektonickým charakterem interiérů i exteriérů, včetně rozlehlé letní i zimní zahrady.

Restaurant & café Magická zahrada je příjemným, netradičním a neobvyklým překvapením v lokalitě jinak poměrně chudé pro podobné gurmánské třešínky. Nachází se v prvorepublikovém domě v Praze 4 v Michli na Nuselské ulici a na první pohled zaujme unikátním architektonickým charakterem interiérů i exteriérů, včetně rozlehlé letní i zimní zahrady. Obrovským kladem je klid a pohoda, jež byste v centru jen stěží hledali. Restaurace Magická zahrada s prvotřídním jídlem, pitím, parketem i podiem sousedícím přímo s malebným tokem Botiče.

Kuchyně se specializuje na těstoviny,steaky , ryby a saláty. Jídelní lístek je obměňován třikrát ročně. Na jaře, otevřením letní zahrady, jsou zařazována jídla z venkovního grilu. Na podzim je pro změnu na menu zařazována zvěřina, škrábaný tataráček, flambované ovoce a mnoho dalších lahůdek. Mezi nejoblíbenější pokrmy denní nabídky patří filátka z modrohlava , prudce pečená vepřová panenka , speciality z jihoamerického hovězího masa . Z moučníků pro Vás šéfkuchař připravil několik neodolatelných pokušení. Pro vegetariány, křehké dámy a zdravě se stravující pány je na menu připraveno několik lákavých salátových variací. Hostům restaurace je k dispozici velký výběr vín.

Mimo malebné a originálně vyzdobené letní zahrady, ve které můžete stolovat například pod stoletou lípou, je pozvedávajícím prvkem zimní zahrada, jež umožňuje hostům v případě nepříznivého počasí a v zimních měsících hledět do magické letní zahrady v suchu a v teple.

Magická zahrada tvoří příjemnou, téměř intimní oázu uprostřed rušného velkoměsta, ve které se snadno zapomíná na každodenní problémy a starosti. Pod vzrostlými lipami vnímáte především dobré jídlo, šumění stromů a zpěv ptactva. Ať už sedíte uvnitř restaurace, v zimní zahradě nebo přímo na zahradě pod vzrostlými stromy, cítíte pohodu, která na Vás ze všech koutů sálá. V Magické zahradě se dobře hovoří o byznysu, příjemně se tu slaví veškeré slavnostní příležitosti a mile se tu hledí do vyvolených očí.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO