Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Neznámý muž omámil ve čtvrtek 7. dubna dívku

22. 04 2011 | Policie České republiky hledá neznámého muže pro podezření z trestného činu pokusu znásilnění a krádeže. Popis muže: věk přibližně 25 let, vysoký přibližně 180 cm, štíhlé postavy, světlé oči, vlasy střižené na krátko s delší nagelovanou ofinou, světlé pleti, na čele má hlubokou a velkou podélnou vrásku. Na sobě měl bílé triko, koženou bundu střihu klasického saka a světle modré džíny.

Ve čtvrtek 7. dubna neznámý pachatel omámil dívku v baru, v Praze 3, ulice Slezská, a pokusil se jí znásilnit.

Dvě kamarádky spolu popíjely v baru. Během večera se k nim stále snažil připojit cizí muž. Dívky s ním odmítly komunikovat. Před druhou hodinou ranní si dívky nechali namíchat poslední nápoj a poté šly tancovat. Když dopíjely svůj drink, třiadvacetileté dívce se udělalo velmi špatně a začala se motat. Podle reakcí mohlo jít o následek požití nějaké drogy nebo jiné omamné látky. Její kamarádka proto zavolala taxi, aby je odvezl domů. Když dívka vyváděla kamarádku před vchod, uvědomila si, že nemá svetr. Nechala ji proto sedět před barem a vrátila se zpět.

Po necelých dvou minutách nalezla za rohem provozovny muže, jak táhne pryč omámenou kamarádku, kterou osahává a svléká. Čtyřiadvacetiletá dívka ji ubránila a obě nasedly do vozidla taxi. Na místě určení na Praze 4 u metra Roztyly jim řidič zastavil a zjistil, že je po celou dobu pronásleduje druhé vozidlo taxi. Z něj okamžitě vyběhl ten samý muž, co dívku obtěžoval a nasedl k omámené dívce do vozidla a chtěl, aby řidič z místa rychle ujel bez její kamarádky. Taxikář obě dívky ubránil a muž neznámé totožnosti utekl poté, co jistil, že taxikář jede na stanici policie.

Lékař, při vyšetření zdravotního stavu dívky, zjistil, po vyhotovených rozborech krve, velkou přítomnost několika látek, např. benzodiazepin a opiáty. Těmito látkami mohlo u dívky dojít k těžkým zdravotním komplikacím. Během incidentu za rohem baru muž dívce ještě odcizil kabelku s penězi, mobilním telefonem a osobními věcmi.

Kriminalisté sestavili identikit možného pachatele. Věc prošetřují jako podezření z trestného činu pokusu znásilnění a krádeže, za což muži hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Jakékoliv informace k pachateli či samotnému incidentu před barem a před provozovnou u autobusového nádraží a metra Roztyly volejte na linku 158. Kriminalisté uvítají jakékoliv informace vedoucí k tomuto muži.

www.praha11.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO