Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Novoroční úklid odstartuje v pět hodin ráno

28. 12 2011 | V pět hodin ráno odstartuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy novoroční úklid centra města po silvestrovských oslavách. „Pokud nebude sněžit, skončí hrubý úklid do deseti hodin dopoledne a všechny komunikace budou dočištěny maximálně do 17 hodin,“ uvedl mluvčí TSK Tomáš Mrázek.

V pět hodin ráno odstartuje Technická správa komunikací hl. m. Prahy novoroční úklid centra města po silvestrovských oslavách. „Pokud nebude sněžit, skončí hrubý úklid do deseti hodin dopoledne a všechny komunikace budou dočištěny maximálně do 17 hodin,“ uvedl mluvčí TSK Tomáš Mrázek.

TSK nasadí na novoroční úklid sto lidí na ruční čištění a 32 strojů. K dispozici bude 14 velkoobjemových kontejnerů. TSK se zaměří například na úklid Václavského náměstí a přilehlých ulic, pěší zóny a navazujících komunikací, Staroměstského náměstí, Královské cesty, Karlova mostu, Malostranského náměstí, Nerudovy ulice nebo Hradčanského náměstí. Na pravém břehu Vltavy bude uklizena plocha o výměře 133 382 m2 a na levém břehu pak 40 962 m2.

V případě, že Prahu zasype sníh, může se úklid protáhnout až o 48 hodin. „Při této variantě počítáme s průběžným odvážením sněhu na náplavku Na Františku, kde se budou odstraňovat nečistoty,“ doplnil mluvčí.

www.praha11.cz 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO