Nový chytrý telefon Cat S32 - maximálně odolný zvenčí i uvnitř

V rámci mezinárodního veletrhu CES v Las Vegas představila společnost Cat phones  přístroj Cat S32. Jedná se o odolný a houževnatý chytrý telefon vybavený množstvím funkcí potřebných pro používání v náročném nebo venkovním prostředí. Tento nový přírůstek do řady telefonů Cat nabízí dosud nebývalou odolnost mezi chytrými telefony základní třídy.

Model Cat S32 je nejnovější zařízení v základním portfoliu telefonů značky Cat, oblíbených u zákazníků, kteří svoji pracovní dobu tráví převážně mimo kancelářské prostředí nebo kteří provozují rekreační aktivity, při nichž je jejich mobilní telefon pravidelně vystavován zvýšené zátěži. Nový telefon Cat S32 přichází se zdokonalenými základními vlastnostmi, které zákazníci v tomto segmentu skutečně oceňují.  Patří mezi ně zejména dlouhá životnost akumulátoru, nejrobustnější provedení na současném trhu a všestranně použitelný displej s vysokou úrovní jasu.

Pro telefony značky Cat se rozhodují zákazníci, kteří potřebují přístroj, na nějž se mohou spolehnout. I model Cat S32 je proto navržen tak, aby uživatele doprovázel spolehlivě při jeho práci a dalších aktivitách. Je vybaven baterií o velké kapacitě 4 200 mAh, která je uzavřena v robustním těle s certifikovanou prachotěsností i vodotěsností (IP68), jež byla testována ponořením do vody o hloubce 1,5 metru do po dobu 35 minut. Navíc úspěšně podstoupil přísné a opakované testování odolnosti proti pádu, a to prostřednictvím několika pádů na každý bok i každý roh z výšky 1,8 m na ocelový povrch. Odolnost prověřily testy MIL SPEC 810G, které garantují, že telefon bude schopen provozu v jakémkoli prostředí. Stejně jako všechny telefony Cat této řady prošel testy odolností proti vibracím, pádu a účinkům solné mlhy. Je konstruován tak, aby fungoval při extrémně vysokých i nízkých teplotách a dokázal snášet tepelné rázy. Kamkoli si jej uživatel vezme s sebou, může se spolehnout na to, že zůstane ve spojení a zvládne více práce.

„Cat S32 je mimořádně odolný přístroj, který skvěle doplňuje základní řadu chytrých telefonů značky Cat. Zmodernizovali a zdokonalili jsme každou funkci, která je pro naše zákazníky důležitá. Tento telefon dobře zapadá do našeho portfolia, ve kterém jim poskytuje, společně s výjimečně tenkým a současně odolným modelem Cat S52, možnost volby mezi přístroji v závislosti na vlastnostech a funkcích, které nejvíce oceňují. A to aniž by to bylo na úkor odolnosti (vodotěsnosti, prachotěsnosti a odolnosti vůči pádu), která je pro všechny telefony Cat příznačná,“ říká Peter Cunningham, jenž zastává funkci viceprezidenta pro produktové portfolio ve skupině Bullitt.

Telefon Cat S32, který je odolný zvenčí i uvnitř, těží z odkazu přístrojů značky Cat, které byly vždy vyráběny tak, aby poskytovaly maximální odolnost. Jeho displej o velikosti 5,5“ s poměrem stran 18x9 a rozlišením HD+ je chráněn sklem DragonTrail Pro, které je odolné proti poškrábání. Přitom je čitelný i v jasném slunečním světle a jeho dotykovou obrazovku je možno ovládat i mokrými prsty nebo v rukavicích.

Nejdůležitější specifikace

Výkonná baterie s kapacitou 4 200 mAh
Vodotěsné / prachotěsné provedení (IP68), testovaná odolnost proti pádu z výšky 1,8 m na ocel, MIL SPEC 810G, sklo DragonTrail Pro
Vodotěsný chytrý telefon – do hloubky 1,5 metru po dobu 35 minut
Displej o velikosti 5,5“ s poměrem stran 18x9 a rozlišením HD+ je optimalizovaný pro venkovní použití a vybavený dotykovou obrazovkou, kterou lze ovládat i mokrými prsty nebo v rukavicích
Android 10 (s možností upgrade na verzi 11)
3 GB RAM, 32 GB ROM, rozšiřitelná paměť (microSD)
Čipová sada Mediatek Helio A20 MT 6761D, čtyřjádrový procesor 1,8 GHz
Zadní fotoaparát s rozlišením 13 MP, přední fotoaparát s rozlišením 5 MP
LTE Cat 6, VoLTE, VoWiFi
Designové provedení se strukturovaným povrchem zajišťujícím bezpečný úchop
Programovatelná klávesa rychlé volby pro funkce Push to Talk (PTT), SOS (aplikace Lone worker) nebo pro snadné zapínání svítilny či fotoaparátu telefonu
Bluetooth 5.0, NFC
3,5mm audio konektor
Průběžně aktualizované aplikace a katalog obsahu
Dual SIM – Nano SIM + microSD
2letá záruka

Chytrý telefon Cat S32, pro který byla výrobcem stanovena doporučená maloobchodní cena 7 599 Kč, bude dostupný k zakoupení prostřednictvím stránek www.catphones.com i prostřednictvím několika maloobchodních prodejců a operátorů.