Podpořte sbírku pro hluchoslepé a vyhrajte „foťák“ ve fotosoutěži Srdce na každém kroku!

Občanské sdružení LORM, pořadatel jubilejního 10. ročníku celostátní sbírky „Červenobílé dny“, připravilo pro všechny své dárce a příznivce velkou fotografickou soutěž „Srdce na každém kroku.“ 

Stačí si během letošních Červenobílých dnů, které proběhnou od 23. do 25. dubna, zakoupit u dobrovolníků červené srdce – ořezávátko a do konce května přihlásit jednu zajímavou fotografii se srdíčkem do fotosoutěže. Autoři prvních tří fotografií s největším počtem hlasů se mohou těšit na hodnotné ceny – značkové fotoaparáty, které do soutěže věnovala společnost Canon CZ, s.r.o.:

 
1. místo: fotoaparát PowerShot G12 
2. místo: fotoaparát PowerShot SX240
3. místo: fotoaparát PowerShot SX150
 
Fotosoutěž volně navazuje na již probíhající kampaň, která od Valentýna běží na sociální síti Facebook. Sdružení LORM zde každý den na svém profilu http://www.facebook.com/lorm.spolecnost.pro.hluchoslepe zveřejňuje jednu fotomomentku zachycující srdíčko v nějaké zajímavé  každodenní situaci, na probíhající akci pro hluchoslepé klienty a z různých atraktivních míst světa, např. z Machu Picchu v Peru, s papouškem Lolou v Amazonii, z běžeckých plání uprostřed Norska nebo u Lennonovy zdi v Praze.
 
„Srdíčko díky kampani na Facebooku už žije svým vlastním životem a my bychom rádi do kampaně zapojili všechny další příznivce a současně ocenili dárce, kteří si srdíčko zakoupí u našich dobrovolníků od 23. do 25. dubna 2012 během sbírkových dnů,“ prozrazuje více o fotosoutěži ředitelka sdružení Petra Zimermanová. „Všechny fotky, pořízené ať už fotoaparátem nebo mobilním telefonem a přihlášené do soutěže, budeme průběžně až do konce května zveřejňovat na našich webových stránkách www.cervenobiledny.cz.  Od 1. do 15. června 2012 zde proběhne veřejné hlasování o nejzajímavější fotku se srdíčkem s tím, že každý bude moci poslat pouze jeden e-hlas jedné fotografii,“ doplňuje svá slova.  Podrobné informace k fotosoutěži včetně online přihlášky a pravidel najdou zájemci na http://www.cervenobiledny.cz/fotosoutez/.
 
Sbírku lze také podpořit zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS LORM na číslo 87 777 (cena jedné dárcovské SMS je 30 Kč, o.s. LORM obdrží 27 korun), pro příspěvky je otevřeno sbírkové konto 43-8709380297/0100. Podrobné informace o sbírce včetně vyúčtování všech předchozích ročníků přinášejí stránky www.cervenobiledny.cz
 
10. ročník sbírky Červenobílé dny se koná díky laskavé podpoře partnerů:
První stavební obnova s.r.o., Toptrans a.s., Ardagh Group, MuchoGusto, OP TIGER, spol. s r.o., Screenet, s.r.o.,  Aukro s.r.o., Gzh s.r.o., ppm factum, Canon CZ s.r.o., Český rozhlas, Radio Čas, babyweb.cz, zijemenaplno.cz; sbírku dlouhodobě podporují herec Vladimír Javorský, grafička Irena Šlachtová a animátor Radim Ševčík.