Pomocníci do kufru na dovolenou pro skvělý outfit

Každá žena touží skvěle vypadat - a to i na cestách či dovolené, kdy nemá k dispozici komfort domácí koupelny. Aby vám cenné místo v kufru nezabíraly těžké fény, kulmy, žehličky, natáčky a objemné kartáče, sáhněte po pomocnících, které dosahují stejných výsledků.

Horkovzdušný kartáč BaByliss AS551E

Provzdušněný nadýchaný bob, uhlazený look či romantické vlny - to vše s přehledem zvládne rotační BaByliss AS551E. Nezatíží zavazadla a vaše vlasy dostane do formy kdykoli, kdekoli a bez námahy. Díky příkonu 800 W vlasy suší a formuje zároveň. Vybrat si můžete ze dvou rotačních nástavců - s průměrem 35 a 50 mm - podle toho, jak velké vlny chcete dosáhnout. Oba mají keramický povrch a štětiny z divočáka, díky čemuž nebudou při úpravě trpět ani vlasy namáhané sluncem či mořskou vodou. Naopak pomocnou ionizační technologií se vaší koruně krásy dostane i chybějící hydratace a vlasy, tak zůstanou krásné vyhlazené a lesklé. Kartáč pořídíte za 1 490 Kč.

Profesionální fén PRO DIGITAL

Dovolená je obdobím, kdy si můžete dopřát i uvolněný look. Postačí kvalitní fén s vysokým výkonem a nástavci, které vás neomezí v kreativitě. Babyliss PRO DIGITAL s příkonem 2200 W používají i profesionální kadeřníci, protože ultra rychle vysuší i opravdu husté vlasy, přičemž doba sušení zkrátí až o téměř třetinu. Během používání generuje silný proud vzduch s konstantní teplotou 70 ° C, obohacený o záporné ionty, díky čemuž jsou vlasy chráněny a ošetřovány zároveň. Osm stupňů nastavení rychlosti a teploty, dva nástavce pro styling a difuzér jsou zárukou, že s tímto pomocníkem vykouzlíte účes přesně podle přání. Přístroj vás navíc příjemně překvapí nízkou hmotností 443 gramů a extra dlouhou životností 10 000 hodin. Tahle vychytávka vás přijde na 3 790 Kč.