Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

READY MADE - prodej firem

26. 07 2011 | Velmi oblíbenou službou, která začíná mít své pevné místo na českém trhu je prodej READY MADE společností. Jedná se o společnosti již založené se složeným základním kapitálem a zapsané v Obchodním rejstříku, které nikdy nevyvíjeli podnikatelskou činnost a nemají žádné závazky.

Společnost se převede na nového majitele aniž by bylo nutné znovu skládat základní kapitál. Prodej společnosti je možné realizovat během jediného dne s možností okamžitého počátku podnikání..

Představujeme finanční společnost která zaujímá podstatné místo na českém trhu v oblasti prodeje a zakládání společností :
Finanční společnost EASY SUPPORT,s.r.o. je již deset let spolehlivým partnerem svým klientům pro prodej a zakládání akciových společností a společností s ručením omezeným. Prodáváme společnosti po celé české republice s trvalým zázemím v Praze a Ostravě se zárukou advokátní kanceláře.
Jako nedílnou součást prodeje společnosti máme zřízeny OFFICE HOUSE tzn. poskytujeme sídlo společnosti v Praze a Ostravě, včetně administrativního servisu.

Více informací o READY MADE společností se vám pokusíme přiblížit v následujících dotazech : 

Mám zájem o společnost s ručením omezeným (s.r.o.)  nebo akciovou společnost (a.s.) Existuje možnost vlastnit společnost do týdne?

Samozřejmě. Stačí se obrátit na odborníky, kteří se zabývají zakládáním a prodejem společností. Profesionální firma má v nabídce společnosti k okamžitému prodeji se složeným základním kapitálem. Vlastní společnost tak můžete mít do 24 hodin! Odborně se takové společnosti, která je založená právě za účelem prodeje, říká READY MADE společnost.

Kolik je takových firem, které se prodejem a založením společností zabývají a v jaké cenové hladině se tato služba pohybuje?

Konkurence na českém trhu je velká. Ceny se pohybují u s.r.o. v rozmezí  30.000,- až  60.000,- Kč, Naše cena je Kč  29.000,-- .U a.s. od 80.000,- do 120.000,- Kč. Naše cena je Kč  70.000,--.
Je důležité dávat si pozor na firmy, které Vám prodají pouze obchodní podíl (případně předají cenné papíry - u a.s.), změní osoby statutárního orgánu a společníka či akcionáře.
To znamená, že  nemají v ceně úkony spojené s tzv. druhou valnou hromadou, která je obvykle nezbytná a dochází na ni např. ke změně sídla a názvu společnosti, doplnění (rozšíření) živnostenských oprávnění atd. Tyto firmy pak působí levnějším dojmem.
Nejedná se však ani tak o rozdíl v ceně,  jako o rozdíl v čase, který klient stráví  úkony nezbytnými k založení společnosti. Tedy v případě,  že si  bude muset sám zajistit valnou hromadu, živnostenské oprávnění, registrace k daním na finančním úřadě, zápis změn na soudu atd.
Radíme proto se vždy zeptat, zda je v ceně druhá valná hromada, kde se provedou všechny klientem požadované změny, včetně zápisu všech provedených změn na příslušném soudu.

Je to bezpečné?

Ano. Pokud podepíšete okamžitě smlouvu o převodu obchodního podílu (příklad společnosti s ručením omezeným), která bude mít ověřené podpisy. Majitelem  společnosti se tedy stáváte IHNED a můžete s ní libovolně nakládat. Doporučujeme  rovněž vyžádat si čestné prohlášení statutárního orgánu, který prohlašuje, že společnost nevyvíjela žádnou podnikatelskou činnost a nevznikly jí tímto žádné závazky, mimo závazků na úhradu vstupních nákladů, které byly řádně a včas vypořádány. Dále prohlašuje, že společnost nebyla zavázaná z titulu směnky nebo jakéhokoliv jiného cenného papíru.   
Důkazem existence kupované společnosti je výpis z obchodního rejstříku, který lze získat na www.justice.cz. který prohlašuje, že společnost nevyvíjela žádnou
Pokud mám zájem o odbornou pomoc se založením společnosti a mám vlastní finanční zdroje, kolik mě tato služba bude stát?
Pro klienty, kteří nespěchají a disponují vlastními zdroji na základní kapitál, je možné  založit novou společnost dle zadaných požadavků i s možností klientovy absence (na základě plně moci). Ceny na trhu se pohybují u s.r.o. od 25.000,- do 40.000,- Kč, naše cena je 20.000,--. U  a.s. od 50.000,- do 80.000,- Kč. Naše cena je 38.000,--

Není lepší si zařídit novou společnost sám, třeba za pomocí právníka?

Právní pomoc v tomto případě je možná, ale není nutná, veškerý postup jak založit společnost naleznete například na internetu. Výhodou zakoupení ready made je hlavně úspora času a absence klienta při všech úkonech. V praxi se setkáváme hlavně s tím, že si klient neví rady, který krok udělat jako první a jak následně postupovat. Není toho opravdu málo.
Další podstatnou výhodou u READY MADE společnosti je plně splacen základní kapitál.
Pokud bude zákazník pečlivě vybírat, od které firmy si společnost zakoupí, lze společnost pořídit velice rychle a  za velmi  přijatelnou cenu !!!   

Více na www.easysupport.cz

…….nechte to na nás…….
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO