Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Seminář Daňové povinnosti

29. 11 2011 | Dne 24. 11. 2011 proběhl v KC Zahrada od 9:15 do 12:30 hod. vzdělávací seminář pro podnikatele a živnostníky Prahy 11 na téma Daňové povinnosti.

Městská část Praha 11 uskutečnila dne 24. 11. 2011 seminář na téma: „Daňové povinnosti". Seminář byl zdarma, konal se v Kulturním centru Zahrada a byl určen pro podnikatele a subjekty vykonávající svoji ekonomickou činnost na území MČ Praha 11. Městská část Praha 11 bude podporovat podnikatele i cestou pořádání vzdělávacích seminářů a tento seminář byl pilotním projektem v plánech na pořádání dalších seminářů.
 
Více než tříhodinového setkání, vedené daňovým poradcem, se zúčastnilo přes 40 zájemců o informace z daňové oblasti a čas semináře využili i pro řešení praktických situací a problémů a kdiskuzi o daňové problematice. Seminář se dotkl hlavně problematiky daně z příjmů, daně z přidané hodnoty a obecnému dělení daní.
 
Seminář se setkal s pozitivní reakcí účastníků a po zhodnocení jejich reakcí, návrhů a připomínek bude MČ Praha 11 pokračovat v pořádání tematických vzdělávacích seminářů a zohlední požadovaná témata do náplní těchto dalších seminářů.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO