Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Společnost AVANTI CARS

1. 07 2011 | Rádi byste si pořídili vůz či motocykl a nevíte kde? Nemůžete se „zbavit“ svého starého vozu? Hledáte vůz svých snů a nikde není k sehnání? Rádi byste vyřídili všechny formality najednou?

Pak je tu pro Vás autobazar kam přijdete bez peněz a odjedete s autem, nebo kde dobře prodáte staré a výhodně koupíte jiné. O to vše se postará AVANTI CARS.

Tato společnost se zabývá prodejem vozů a motocyklů již několik let. Autobazar má dlouholetou tradici a poskytuje široké portfolio služeb k uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků — kvalita rozhoduje. Zaměřuje se na osobní a užitkové vozy a dále také na motocykly. Za tuto dobu využilo služeb již tisíce spokojených zákazníků.

K dispozici je proškolený profesionální tým pracovníků, který je schopen poradit s výběrem vozu, jeho financováním, pojištěním a dalšími službami. Například výkup vozidel ihned za hotové, zprostředkování prodeje starého vozu, dovoz vozidel a motocyklů ze zahraničí, mytí a čištění.

Nově otevřená pobočka se nachází ve Vestci, což je na okraji Prahy na Kunratické spojce. Kromě prostor pro autobazar je i nově připravený motobazar. Pobočka je otevřena každý den od 9 do 20 hodin včetně sobot, nedělí a svátků. Veškeré informace i aktuální nabídka vozů je také k dispozici na stránkách http://www.avanti-cars.cz/.

Proč kupovat nové auto, když zítra už je ojeté? Z autobazaru AVANTI CARS můžete bezpečně vyrazit na silnice se svým „novým“ mazlíčkem již dnes.

 

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO