Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vánoční dárky a slevy s opencard

20. 12 2011 | Opencard není jen elektronická tramvajenka. Červená karta Prahy nabízí svým držitelům zajímavé slevy až 60% na nejrůznější vstupy, služby i nákup zboží. Nově otevře levněji také dveře památek Židovského muzea v Praze.

Prohlídkový okruh Židovského muzea zahrnuje celkem 7 objektů: Maiselovu, Pinkasovu, Klausovu a Španělskou synagogu, Obřadní síň, Galerii Roberta Guttmanna a Starý židovský hřbitov. Vstupenka do těchto památek stojí 300 Kč a platí 7 dní. S opencard vyjde pouze na 120 Kč pro dospělé, pro studenty a seniory jen na 80 Kč.

Příznivci památek a kultury ocení také slevy na vstupné např. do Národní galerie, Divadla na Fidlovačce, Strašnického divadla, kina Lucerna, Muzea Karlova mostu, Muzea pražských pověstí a strašidel nebo využijí zlevněné vstupenky na koncerty FOK. Sportovci raději navštíví levněji nejrůznější fitness nebo relaxační centra, bowling nebo také solnou jeskyni. Gurmáni a gurmeti přivítají slevy v restauracích, pizzeriích a kavárnách. Opencard však poskytuje slevy rovněž na advokátní i některé zdravotnické či finanční služby, výuku cizích jazyků, nákup a půjčovné vodáckých potřeb a další. Před Vánoci jistě potěší také slevy s opencard na úklidové služby.

„Velmi nás těší, že se slevový program opencard stále rozrůstá a přibývají nové a nové možnosti, kde kartu využít. Dnes opencard nabízí slevy 5 až 60% a to u více než stovky partnerů,“ doplnil mluvčí opencard Martin Opatrný.

Karta Prahy však může přinést i levnější vánoční dárky. Se slevou mohou držitelé opencard nakoupit v knihkupectví Academia, Oxford Bookshop, pořídit levněji domácí spotřebiče, jízdní kola, lyže nebo zájezd u některých cestovních kanceláří. Praktické jsou také slevy ve vybraných autopůjčovnách nebo u některých provozovatelů taxislužeb.

Kompletní přehled slev naleznete na: www.opencard.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO