Vybíráte auto na svatbu?

Svatební sezona se pomalu, ale jistě rozjíždí, přípravy vrcholí a je nejvyšší čas přemýšlet o detailech. Třeba o tom, v jakém autě přijede nevěsta, která má být ve svůj den tou nejkrásnější a nejdůležitější osobou vůbec. A jaké jiné auto byste zvolili, když ne to nejtypičtější – limuzínu?

Carsharingová služba HoppyGo má kromě klasických osobních vozů, dodávek, anebo třeba sporťáků, ve svém portfoliu, které čítá více jak 1 500 aut, také auta na svatby, tedy limuzíny. Klasické, bílé a přesně takové, v jakých se bude každá nevěsta cítit jedinečně.

A že se vám limuzína zdá jako auto vhodné jen na svatbu na zámku? Ani náhodou! Třeba takovovou Hummer limuzínou můžete přijet klidně i na veselku v přírodě.

Není tedy čas ztrácet čas, rezervujte si tento pohádkový vůz klidně hned. S HoppyGo a možností půjčit si auto přímo od majitele, je to vlastně celé snadné a rychlé. Vůz pro nevěstu a pro ženicha by měl být reprezentativní a měl by se stát jejich splněným snem. A limuzína je pro to zkrátka a dobře jako stvořená!

Luxusní jízda s HoppyGo

Máte sen o svatebním autě, ale hlídáte budget? Na HoppyGo najdete více jak 1000 vozů různých značek od běžných Škodovek po luxusní Aston Martin, Lincoln limuzíny či oblíbené Ford Mustangy. Ceny, které v autopůjčovně zaplatíte za pronájem za několik hodin, zde pokryjí půjčovné na celý den, a to včetně pojištění. Možná vás překvapí, že si lze splnit sen o perfektním svatebním automobilu, a přitom zachovat rozumný finanční rozpočet.