Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vyhlášení soutěže Zapomenutá místa Prahy

7. 11 2011 | Pražská informační služba (PIS) slavnostně vyhlásila vítěze soutěže Zapomenutá místa Prahy. Na třetím místě se umístila Umělá Jeskyně Grotta v Havlíčkových sadech od Zdeňky Trenčínské. Danielle Aubert si za Kapli nalezení sv. Kříže na Praze 5 vysloužil stříbrnou příčku. První místo patří Proseckým skalám, které do soutěže zaslala opět paní Trenčínská.¨

„Cílem projektu je napomoci rozšíření turistického ruchu za hranice centra Prahy a tím podpořit podnikatele i kulturní život v městských částech, proto plánujeme využít nejzajímavější tipy, které nám veřejnost zaslala a vydat turistickou brožuru ve více jazykových mutacích nebo místa zmapovat dnes velmi populárním geocatchingem,“ říká o dalším využití soutěže ředitelka Pražské informační služby Ing. Lucie Ramnebornová.
 
Projekt našel podporu napříč všemi městskými částmi Prahy, i díky ní přišlo do soutěže téměř 400 tipů na zajímavá, i když turisty málo známá, místa. Webová stránka http://www.zapomenutamistaprahy.cz, kde jsou všechny soutěžní místa zveřejněny, zůstane zachována. „Doufáme, že bude sloužit veřejnosti jako inspirace pro nevšední výlety,“ dodává Lucie Ramnebornová.
 
Vítězná místa si prohlédněte zde:
 
 
 
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO