Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vyzkoušejte si, jaké to je být roztleskávačkou

5. 09 2011 | Kdo by se chtěl seznámit s několikanásobnými Mistry ČR JNS cheerleaders a vyzkoušet si, jaké je to být sportovní roztleskávačkou, může ve dnech 8. 9. a 12. 9. 2011.

Jistě jste již někde u sportovního utkání viděli usměvavá děvčata, jak povzbuzují sportovce. Ale málokdo ví, že rozstkeskávání – cheerleading má svoji soutěžní, sportovní formu a děvčata i kluci soutěží na Mistrovství České republiky, Evropy i Světa.

Kdo by se chtěl blíže seznámit s několikanásobnými Mistry ČR JNS cheerleaders, pro toho je určena následující akce, na které si může vyzkoušet, jaké je to být sportovní roztleskávačkou.

Všichni si mohou vyzkoušet základní akrobacii, naučit se taneček, vyzkoušet si stuntování – jak se na svět dívat z výšky, může si pohrát a zatančit s třásněmi – pom-pomy, zahrát si hry, podívat se na velkoplošnou projekci ze světa cheerleadingu, zamlsat dobroty a popovídat si s holkami a kluky, kteří jsou již 10 let Mistři České republiky a finalisti Talentmánie.

A komu se bude cheerleading líbit, může se zapsa do klubu a užívat si v průběhu roku tréninky na kterých se tancuje, trénuje skoky, akrobacii, stuntování, bude jezdit na soustředění, soutěžit a reprezentovat naši Českou republiku.

Datum: 8. 9. 2011 a 12. 9. 2011
Kde: v prostorách ZŠ Donovalská
Čas: 17:00 – 18:00 hod. (akce bude prodloužena v případě zájmu dětí)
Věk dětí: 3 – 16 let.

Veškeré informace a kontakty: http://jns-cheerleaders.cz/.

Další info: http://www.cach.cz/.

Cena: zdarma
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO